-8 Boxes of Kraft Mac and Cheese at $8.00 ( I love that this includes the Thick & Creamy as well as the fun shapes the kids like!)
Used 2 Buy 3 get 1 FREE Kraft Mac and Cheese or from the 6/28 RP
Total- $6.00
-2 Boxes of Honey Nut Cheerios for $4.98
used 2 $1/1 Honey Nut Cheerios
used 2 doublers
Total- $0.98
-Epic Savings -$5.00
Grand total=$1.98 plus you get a $2.00 catalina!
I'm glad that you are doing these again. I've missed them. They are motivating.
ReplyDeleteI totally went and did this!! And told another friend to as well!
ReplyDeleteAnd while I was there the store manager asked if I needed frozen food, I said yes...he pointed out a couple carts FULL of frozen meals he had just marked down to $0.10 each!!!! I bought 60 of them!!! SCORE!!!
I wish I had an alberstons here...:( -Laura
ReplyDelete